6. května 2026 proběhl školní fotbalový turnaj žáků Odborné školy Nové Město nad Metují. Do turnaje se zapojilo šest týmů, které soutěžily systémem každý s každým. Zápasy se nesly v duchu fair play, nasazení a týmové spolupráce.
Vítězem turnaje se stal tým Mááromeni, na dalších místech skončily týmy Pusinky a Bibimain. Turnaj byl vítaným zpestřením školního dne a podpořil sportovního ducha mezi žáky.

