20260506_122627

Fotbalový turnaj žáků OŠ

6. května 2026 proběhl školní fotbalový turnaj žáků Odborné školy Nové Město nad Metují. Do turnaje se zapojilo šest týmů, které soutěžily systémem každý s každým. Zápasy se nesly v duchu fair play, nasazení a týmové spolupráce.

Vítězem turnaje se stal tým Mááromeni, na dalších místech skončily týmy Pusinky a Bibimain. Turnaj byl vítaným zpestřením školního dne a podpořil sportovního ducha mezi žáky.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Přihlášení do systému