Dne 14. 5. 2026 se žáci třídy 1XP zúčastnili velmi zajímavé a přínosné exkurze do střediska Diakonie Českobratrské církve evangelické – Betanie. Toto zařízení se zaměřuje na pomoc lidem se zdravotním postižením a jejich blízkým prostřednictvím pobytových sociálních služeb. Exkurze přinesla žákům nejen nové poznatky, ale také pozitivní zkušenost, inspiraci a hlubší pochopení významu pomoci druhým lidem.


