Na cestu jsme vyrazili autobusem dne 12. 5. 2026. Nejprve jsme absolvovali prohlídku místního zámku, kde jsme se zajímavou a vtipnou formou dozvěděli mnoho informací o historii a životě šlechty. Poté následovala exkurze do pivovaru, během které jsme se seznámili s historií pivovarnictví a s výrobou piva v současnosti. Následoval oběd ve středověké krčmě, která všechny zaujala svou jedinečnou atmosférou i stylovým prostředím. Pochutnali jsme si na polévce servírované v bochníčku chleba a užili si netradiční zážitek.
Hana Holečková a žáci 1., 2., 3. ročník oboru Kuchař – číšník

























